Ne visi mes galime būti menininkais, dailininkais, skulptoriais... Džiugu, kad šiandien šiuolaikinių technologijų pagalba, galime bent prisiliesti prie šių žmonių kuriamo grožio. Juk grožis – gydo mūsų sielas.

Rugsėjo 30 dieną Panočių bibliotekoje vyko susitikimas su tapybos pagal skaičius paveikslų autorėmis:Panočių krašto bendruomenės nare Daiva Grikšiene, Panočių pagrindinės mokyklos mokytojomis Jurgita Bartusevičiene ir Irena Malmygiene, septintos klasės mokine Lukrecija Kašlejūte. Jų paveikslais grožėjosi mūsų bibliotekos lankytojai nuo birželio 17 iki rugsėjo 30 dienos parodoje „Teptukų šėlsmas“.

Į susitikimą atvyko 7-8 klasės mokiniai ir šiais metais dalyvavusieji „Skaitymo iššūkyje“ skaitytojai. Paveikslų autorės mielai papasakojo iš kur sužinojo apie šią tapybos formą? Ką jautė nutapiusios pirmąjį savo paveikslą? Pagal ką rinkosi tokią įvairią paveikslų tematiką...

Parodos dalyvėms buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės, o skaitymo iššūkyje „Skaitymas mus jungia“ dalyvavusioms skaitytojoms – diplomai ir knygų skirtukai.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė
Rimutė Antuchevič