Kovo 21 dieną Panočių bibliotekoje vyko popietė, skirta  Pasaulinei poezijos dienai. Paminėtos poetų Kazio Bradūno 100-osios ir Bernardo Brazdžionio 110-osios gimimo metinės.

Susirinkusiuosius suvienijo daina „Aš čia – gyva“ (žodžiai B. Brazdžionio). Buvo giedamos  Gavėnios giesmės „Atpirkėjau, kaip alpsti Tu“, „Kur augai Tu“, dainuojamos dainos „Tu nežiūrėk, mama, pro langą“, „Gimtinė“ (žodžiai B. Brazdžionio). Su K. Bradūno biografija, kūryba supažindino mokytoja Ingrida Verbickienė. Irena Malmygienė apžvelgė B. Brazdžionio gyvenimo ir kūrybos kelią. Poetų eiles skaitė bendruomenės narės Rasmutė Abromaitienė, Virginija Brūzgienė, Panočių pagrindinės mokyklos septintos ir aštuntos klasių mokiniai. Bibliotekoje veikė spaudinių paroda, skirta K. Bradūnui ir B. Brazdžioniui.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė Rimutė Antuchevič