Net 27 mūsų mokyklos 5-10 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2014“ (Lietuvių kalba). Mokiniai buvo apdovanoti Diplomais, Padėkomis. Kiekvienas dalyvis gavo ir tušinuką bei kryžiažodį. Džiugu, kad I laipsnio Diplomai buvo įteikti dviem mokiniams- 6 kl. D. Bisikirskiui ir 7 kl. R. Rusaitei. II laipsnio Diplomą gavo 8 kl. mok. E.Čiuryla., III laipsnio Diplomai įteikti 6 kl. mok. M. Kairevičiūtei, 5 kl. mok. A. Kropytei, 9 kl. mok. N. Nenartavičiūtei, 8 kl. mok. Justinai Švedaitei. Kitiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos. Mokykloje konkursą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Malmygienė. Informaciją apie šio konkurso rezultatus galima rasti šioje nuorodoje.