Baigėsi projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)“. Paskutiniai dalyviai mokykloje- Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius bei tautodailininkas, liaudies meno tyrinėtojas Vytautas Tumėnas. Mokiniai buvo supažindinti su tradicinės tekstilės ornamentika, tradiciniais tautodailės ir kultūros simboliais, šiuolaikinės tautodailės ir amatų raidos problemomis.

Ypač sudomino „Roželės“ ornamento simbolika, Eglutės ir svastikos ornamentų simbolika, Senovės baltų simboliai ir kt. Lektorius teigė, kad menas yra savitas pasaulio pažinimo būdas, o liaudies kūryba padeda pažinti protėvių pasaulį. Ypač daug simbolinių prasmių pateikia pasaulio medžio vaizdavimas. Tai vienas iš loginio mąstymo principų, nuoseklumo ir sekos paisymas. Pasaulio medžio motyvas rodo ir pasaulio tobulėjimo tvarką, eigą.

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius - tai dar vienas AKIM projekte dalyvaujantis savo srities profesionalas, puikiai išmanantis žurnalisto profesiją, savo profesinę patirtį gebantis įdomiai perteikti mokiniams. Pamokoje papasakojo apie XXI a. žurnalistiką, šios profesijos subtilybes ir galimybes, iššūkius, su kuriais susiduria šių dienų žurnalistika. Aptarė šiandienos technologijų ir medijų formuojamus naujus žmonių įpročius ir poreikius ir kaip tai atsiliepia žurnalistikoje. Papasakojo apie geriausius Lietuvos žurnalistus, kurių darbus verta žinoti. mokiniams. Svečias mokiniams padovanojo žurnalą „Žurnalistika“ .

Susitikimuose su mokiniais bendraujantys projekto žymūs Lietuvos žmonės savo darbo patirtį geba perteikti mokiniams, geba sudominti savo profesija.

AKIM projekto veikla labai svarbi ne tik plėtojant mokinių kultūrinį akiratį, tačiau labai svarbi juos ugdant karjerai. Mokiniams - tai galimybė sužinoti apie profesijas, susipažinti su žmonėmis, kurie yra puikūs savo srities žinovai, savo patirtį gebantys perteikti jaunimui.