Gruodžio 1-oji Pasaulinė AIDS diena. Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas kartu su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru lapkričio 29d. pakvietė Varėnos rajono gyventojus į Varėnos Savivaldybės viešąją biblioteką sudalyvauti protmūšyje Pasaulinei AIDS dienai paminėti ''AIDS: geriau žinoti!''

Protmūšyje sudalyvavo ir Panočių vidurinės mokyklos mokinės „Rožių“ komanda: Monika Kropytė, Inga Zaleckaitė, Modesta ir Melda Varanytės. Popietėje moksleivės pasirodė labai šauniai, sužinojo daug įvairios ir naudingos informacijos apie ŽIV ir AIDS istoriją tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje.

Visi protmūšio dalyviai buvo apdovanoti Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įteigtais padėkos raštais ir dovanomis.