Gegužės 28 d. mūsų mokyklos mokiniai su mokytoja Valentina Šlavenec lankėsi atvirų durų dienoje Varėnos rinktinės Aleksandro Barausko pasienio užkardoje. Mokinius maloniai sutiko šios užkardos vadas majoras Rimas Vigraitis, kuris  įdomiai papasakojo apie pasieniečio profesiją, darbo sąlygas, parodė užkardos tarnybines patalpas, turimą techniką, naudojamas priemones. Mokiniai susipažino su ginklais, naktinio matymo prietaisais (žiūronais) ir kitomis spec. priemonėmis. Gausybė įspūdžių padarė kinologų pasirodymas su šunimis.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Lietuvos pasieniečiai valstybės sienos sargyboje“. Pirmojo konkurso etapo, kuris vyko pasienio rinktinėje, geriausi darbai buvo pirmokės Viktorijos Liubachonskytės ir antros klasės mokinės Deimantės Kosmanaitės. Mokinės buvo apdovanotos knygutėmis.

Mokiniai liko labai patenkinti susitikimu.