2018 metų lapkričio 12–18 dienomis, jaukioje žvakių šviesoje, Panočių bibliotekoje vyko tradicinė  Šiaurės šalių literatūros savaitė. Šių metų tema – „Šiaurės herojai“.
Pirmieji į biblioteką atėjo priešmokyklinės grupės vaikai (auklėtoja Elena Latvienė). Išgirdę Lisos istoriją , kurią jiems papasakojau ,vaikai diskutavo apie patyčias savo mokykloje, pasiūlė daug gražių idėjų, kaip nugalėti blogį. Savo patarimus burtažodžiu: „Abra kadabra bum!“ sudėjo į nuspalvintas( Lietuvos ir Švedijos vėliavų spalvomis) širdeles, kurias patikėjo Astridos Lindgren herojui „Karlsonui“ pristatyti Lisai.

Pirmos ir trečios klasės mokiniai (mokytojas Algirdas Paulaitis) išklausę perskaitytą ištrauką iš Elias ir Agnes Våhlundų knygos „Superherojų vadovas“ nutarė piešti savo rankas, kaip draugystės simbolį ir surašyti ant jų linkėjimus Lisai. Kad vaikai pajaustų koks turi būti „Super herojus“ visiems uždėjau „ stebuklingus akinius“. O antros ir ketvirtos klasės mokiniai (mokytoja Valentina Šlavenec) nutarė rasti raktus į neklaužadų berniukų: Roberto, Niko ir Makso širdis, kad jie pajustų gėdą dėl savo poelgių ir suprastų jog gėrio, šviesos, meilės, draugystės , tolerancijos pasaulyje gyventi kur kas įdomiau negu būti pyktyje, pagiežoje, neapykantoje.

Taip jau sutapo, kad lapkričio 16 - Tolerancijos diena, todėl susirinkę bibliotekoje prie saldaus stalo kartu aptarėme savo gerus darbus, pasidžiaugėm vieni kitais ir nutarėm, kad „Super herojais“ galime būti kiekvienas jei neužmerksim akių matant blogį, ištiesim pagalbos ranką šalia esančiam.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė Rimutė Antuchevič