Lapkričio 12 d. dieną Panočių pagrindinės mokyklos šeštokai mokėsi jiems neįprastoje aplinkoje. Kartu su lietuvių kalbos mokytoja I.Malmygiene Varėnos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje  klausėsi  pamokos ,,Knyga - kultūros reiškinys”, kurią vedė bibliotekos darbuotojos. Jos mokinius supažindino su bibliotekos teikiamomis  paslaugomis, pasakojo apie informacijos šaltinius, mokė  naudotis elektroniniu katalogu LIBIS, duomenų bazėmis. Mokiniai sužinojo, kuriais metais įsteigta Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, pamatė ankstesniųjų bibliotekų nuotraukas. Šeštokai lankėsi skaitykloje, kraštotyros, komplektavimo, aptarnavimo skyriuose. Ypač mokinius sudomino Vaikų skyrius, kurio vedėja A.Skamarakienė įtaigiai papasakojo apie šio skyriaus skaitytojus, skaitomiausias knygas, vykstančius renginius. Mokiniai gavo šeštokams skaitytinų kngų sąrašą.

Už malonų priėmimą bei suteiktą informaciją dėkojame bibliotekos darbuotojoms: Verutei Jurgelevičienei, Onutei Dabravolskienei, Laimutei Cibulskienei, Elenai Glavickienei, Aldonai Skamarakienei, Vitai Žibėnienei.