Gegužės 19 d. mūsų mokyklos mokiniai buvo pakviesti į Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Varėnos rinktinės A. Barausko užkardą.

Užkardos vadas R. Vigraitis su malonumu  papasakojo apie pasieniečių darbą, aprodė patalpas, ginklus bei techniką (pasieniečių automobilius, sniego roges, keturratį motociklą). Užkardos kinologas Tomas Mackevičius papasakojo apie tarnybinių šunų svarbą saugant valstybės sieną. Pamatėme tarnybinio šuns pademonstruotą programą. Vėliau nuvažiavome į Rakų supaprastintą pasienio kontrolės postą, kur turėjome galimybę iš arti pamatyti Valstybės sieną. Esame dėkingi A.Barausko užkardos vadui R.Vigraičiui, vado pavaduotojui M.Palevičiui, kinologui T.Mackevičiui bei visiems darbuotojams už šiltą priėmimą ir įdomią ekskursiją.