Ekologiniame kūrybiniame projekte „Mano draugas - vanduo“ dalyvavo pirmos ir antros klasės mokiniai, jų mokytoja Valentina bei tėveliai. Svarbiausias tikslas yra globoti vandenį (artimiausią vandens telkinį).

Mokykloje mokiniai  žiūrėjo žingeidaus robotuko ir jo draugų nuotykius, aptarė. Nupiešė plakatą "Mano draugas - Panočių tvenkinys". Sukūrė dainelę, kurią paskyrė tvenkiniui.

Gegužės 15 d. mokiniai su tėveliais ir mokytoja keliavo prie tvenkinio. Visi draugiškai apvalė pakrantes, pasodino ąžuoliukus, sukalė inkilėlį.    Norėdami išreikšti dėkingumą vandeniui ir žemei sukūrė kompoziciją „Saulutės širdelė“.

Sėkmingai pasidarbavę žaidė smagius žaidimus, draugiškai pietavo pavėsinėje.

Praleistas laikas prie tvenkinio su tėveliais, draugais – tai dovana ir šventė sielai.