Balandžio 19 dieną Panočių pagrindinėje mokykloje vyko popietė organizuota bibliotekininkės Rimutės Antuchevič ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės Elenos Latvienės „Auk su knyga‟, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Veikė paroda „2016-ųjų Metų knygos‟. Popietės metu buvo apdovanoti padėkomis ir knygų skirtukais aštuoni aktyviausieji  skaitytojai . Geriausiais tapo: Indrė Matijoškaitė, Skaistė Skamarakaitė, Kamilė Radzevičiūtė, Aleksandras Alius Radzevičius, Algirdas Radzevičius, Ernesta Bernotaitė, Aurelija Kropytė, Paulius Šadzevičius. Bibliotekininkė padėkojo mokytojams už skaitymo skatinimą .Jau tapo tradicija minint Tarptautinę vaikų knygos dieną priimti pirmokus į skaitytojų būrį. Mokytojos Birutės Juodienės ir Valentinos Šlavenec raginami mokiniai pasižadėjo laikytis bibliotekos elgesio taisyklių, būti aktyviais lankytojais ir knygų skaitytojais. Juos pasveikinti  atėjo ir antros klasės mokiniai bei priešmokyklinės grupės auklėtiniai su auklėtoja Elena Latviene. Jie inscenizavo Prano Mašioto pasaką „Vištelė‟. Bibliotekininkė įteikė spalvinimo knygeles. Po renginio visi pirmokai skubėjo į biblioteką pasiimti savo pirmųjų knygelių skaitymui.

Bibliotekininkė   R. Antuchevič