Vasario 16- kovo 11 dienomis vyko įvairūs renginiai. Įeinančius į mokyklą pasitiko iškaba „Lietuvių kalbos dienos“. Antro aukšto koridorių puošė gražiausių žodžių medis. Stendai „Nusilenkime žodžiui“, „ Lietuvių kalbos tarmės“, „Lietuviško žodžio kelias“ ir kt. Stendus lietuvių kalbos tema paruošė ir pradinių klasių mokytojai. Vyko meninio skaitymo konkursas „Lietuviško žodžio skambėjimas“; lietuvių kalbos ir dailės konkursas „Sekame ir piešiame pasakas“. Dailios rašysenos konkurse „Dailyraštis 2016“ dalyvavo ir mokiniai, ir mokytojai. Vyko kalbos valandėlės „Kalbėkime taisyklingai.“ Buvo renkamas gražiausias lietuviškas žodis (išrinktas žodis „Lietuva“). Vyko viktorina “Moki žodį- žinai kelią“ bei popietė „Kad mūsų žodis neverktų“. Popietėje buvo apibendrinti visi renginiai, paskelbti konkursų nugalėtojai, įteikti apdovanojimai.

Renginius organizavo Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Malmygienė ir lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Verbickienė